Przyjazna rekrutacja
Logo Huta Zabrze
REKRUTACJA I SELEKCJA

Realizując zlecenia rekrutacji i selekcji na terenie całego kraju, docieramy do kandydatów opierając się przede wszystkim na metodzie direct search, ogłoszeniach w mediach ogólnopolskich, portalach pracy i stronach branżowych, wykorzystujemy również własną bazę danych oraz szeroką sieć kontaktów.

W ramach rekrutacji i selekcji realizowane są takie usługi jak:

Selekcja aplikacji
Pozwala oszczędzić czas, który normalnie przeznaczany na analizę aplikacji, napływających w odpowiedzi na zmieszczone ogłoszenie w mediach lub Internecie. Usługa polega na wstępnej selekcji nadesłanych aplikacji, w oparciu o otrzymany profil stanowiska i przekazaniu Klientowi aplikacji jedynie tych osób, które spełniają wymogi formalne ( wykształcenie, określone doświadczenie, znajomość języków itp.)

Analiza bazy danych
Realizując usługę analizy bazy danych, dokonujemy szczegółowego przeglądu zgromadzonych w naszej bazie aplikacji pod kątem wymagań Klienta. Wybrane osoby są informowane o trwającej rekrutacji i w razie zainteresowania ofertą, przeprowadzane są z nimi skrócone wywiady telefoniczne. Dokumenty osób, których dane są zbieżne z treścią oferty są przesyłane do Klienta.

Pełna rekrutacja
W ramach usługi rekrutacji i selekcji dokonujemy oceny kandydatów w oparciu o:

  • wywiady zawodowe,
  • wywiady kompetencyjne,
  • testy psychometryczne,
  • ocenę zintegrowaną (Assessment Center).


W rezultacie Klient otrzymuje raport zawierający obiektywną ocenę kandydata z wyszczególnieniem słabszych i mocniejszych stron oraz analizę poziomu natężenia badanych kompetencji.

 

Zainteresowany?
Nasi konsultanci przedstawią możliwości współpracy oraz odpowiedzą na Twoje pytania.

Wypełnij formularz kontaktowy.
Spróbuj, to nic nie kosztuje!

Twoje dane będą u nas bezpieczne!