Przyjazna rekrutacja
Logo Huta Zabrze
XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo

W dniach 5-7 listopada na warszawskim Stadionie Narodowym odbył się XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo pod hasłem "Od aspiracji do realnych potrzeb".

 

Kongres Kadry to spotkanie menedżerów zarządzających ludźmi w firmie. Od 2005 roku, interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, dyrektorów i specjalistów personalnych.

 

Przedstawiciele Polski HR - Doradztwo Personalne wzięli udział w trzydniowym wydarzeniu, którego uczestnicy dzielili się rozwiązaniami i praktykami wdrażanymi w swych przedsiębiorstwach.


Wydarzenie podzielone zostało na trzy bloki.

Pierwszy dzień kongresu był Dniem Inspiracji, który składał się z udziału w sesjach uznanych prelegentów z Polski i zagranicy. Drugi dzień był Dniem Praktyki, gdzie swoje prezentacje pokazywali najwięksi menedżerowie działów personalnych, prezesi i dyrektorzy, zarządzający największymi firmami w Polsce. W trzecim dniu kongresu wzięliśmy udział w praktycznych warsztatach.

 

Podczas tych trzech dni mogliśmy wysłuchać rad największych nazwisk tej branży, takich jak: Maria R. Morris, Annemie Ress, Rasmus Ankersen Józef Wancer, Monika Płatek i wielu innych.

 

Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w Polsce, dotyczące branży HRM. Jego ideą jest przede wszystkim spotkanie menadżerów, którzy zarządzają ludźmi w firmie. Kongres jest również idealną okazją do dzielenia się swoimi doświadczeniami, pokazywania nowości branżowych oraz dyskutowania na temat bieżących problemów.